DraCoN GamInG CoMMuNiTy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DraCoN GamInG CoMMuNiTy

DraCoN GamInG CoMMuNiTy
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cateva chiestii importante

In jos 
AutorMesaj
Fereira ►
Administrator
Administrator
Fereira ►


Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Cateva chiestii importante Empty
MesajSubiect: Cateva chiestii importante   Cateva chiestii importante Icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 9:53 pm

Pentru a evita un warn respectaţi următoarele :

* Fiecare să facă un thread la Demo-uri cu codaţi în care să pună toţi codaţii .Nu mai faceţi câte un thread pentru fiecare codat.
* Fiecare să facă un thread la Reclamaţii şi Unban în care să pună toate reclamaţiile adresate playerilor. Nu mai faceţi câte un thread pentru fiecare player.
* La un topic cu codaţi/reclamaţii playeri postează adminii cu acces la ban DOAR dacă l-a banat. Nu postaţi prostii de genu : ,, mda .. o sa îi dau ban când îl văd"
* La reclamaţii adresate adminilor postează doar reclamantul, adminul reclamat şi alţi playeri cu dovezi. Nu mai postaţi prostii de genu ,, eram şi eu pe server , aşa a făcut !"
* La cererile de slot/admin/upgrade postează DOAR adminii serverului jb.mnx.ro. Nu mă interesează că ai nick sau slot . Pur şi simplu nu aveţi voie să vă daţi cu părerea în acest tip de cerere.
* La cererile de unban postează doar playerul banat, adminul care l-a banat şi eventual oricine are dovezi pentru motivul ban-ului .

*topic=thread
Acestea le puteţi găsi şi în https://csdmx.forumgratuit.ro/forum-f1/regulament-forum-t1.htm ,
O să editez acest post când îmi aduc aminte ce să mai scriu. Am făcut acest thread pentru a vă învăţa unde şi când să postaţi la o secţiune a unui server MNX şi pentru a evita warn-urile .
Sus In jos
 
Cateva chiestii importante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DraCoN GamInG CoMMuNiTy :: DraCoN # Servere :: Jb.DraCoN.Ro :: Discutii Generale-
Mergi direct la: